מתי מומלץ לפנות לייעוץ עם כירורג\ית שד?

בדיקה שגרתית, בדיקה שגרתית בנשים בסיכון גבוה לסרטן השד, ברור ממצא או תלונה, ברור ממצא בדימות, לפני ניתוח הגדלת חזה\ הגדלת שדיים\ "ניתוח סיליקון"/...

 

 • בדיקה שגרתית: בפגישה זו, לאחר תחקור הסיפור האישי והמשפחתי תקבלי המלצה לתדירות המעקב ואילו בדיקות לבצע , המלצות אלה “תפורות למידתך” כלומר מותאמות אישית למצבך, ולא תמיד יהיו תואמות את ההמלצות ה”כלליות” הידועות.
 • בדיקה שגרתית בנשים בסיכון גבוה לסרטן השד: עקב סרטן בעבר, עקב סיפור משפחתי של ממאירויות שונות, עקב נשאות גנטית של מוטאציות שהן בסיכון יתר לסרטן השד ( BRCA וכו’).
 • ברור ממצא או תלונה: בכל ממצא חדש או חריג בשד שנמצא על ידך או על ידי הכירורג\ית כגון- כאב חריג, גוש, הפרשה פטמתית, שינוי בצבע או גודל השד או נוכחות בלוטות מוגדלות או רגישות.
 • ברור ממצא בדימות: ממצא חריג בממוגרפיה או אולטרא סאונד שדיים או MRI  שדיים.
 • לפני ניתוח הגדלת חזה\ הגדלת שדיים\ “ניתוח סיליקון”.

דוקטור אסנת גבעון, מומחית בכירורגיה כללית - ניתוחי שד
טלפון במרפאה - 03-6577666 פקס - 03-6776662
כתובת-רח' הנחושת 10 רמת-החייל, תל-אביב

שאל שאלה בנושא מתי מומלץ לפנות לייעוץ עם כירורג\ית שד?

(אפשר שם בדוי)

(לא יוצג באתר)

(חובה)

קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

שאלה אחת בנושא מתי מומלץ לפנות לייעוץ עם כירורג\ית שד?

 1. שרון הגיב:

  דר אוסנת גבעון שלום,
  שמי שרון ואני בת 48 לאחר ממאירות בשד שמאל בשנת 2009(למפקטומי ) נשאית מוטציה check2 אימי ז”ל נפטרה מסרטן שד בגיל צעיר 36 חלתה בגיל 27. בשנת 2014 היתה לי ממאירות בבלוטת התריס וכיום אני ללא בלוטה. בבדיקת m.r.i שיגרתית נכתב:שד ימין”הודגמו מספר מוקדי האדרה פזורים ללא ממצא דומיננטי שונה וללא האדרה חשודה כפתלוגית. יש לי רק בעוד כשבועיים ביקורת אצל האונקולוגית ואשמח לדעת את פשר התשובה.

  שלום,
  כל בדיקת דימות שד דורשת התייחסות לגבי דירוג ה BIRADS. ללא דירוג זה קשה להתייחס.
  בברכה,
  דר’ אסנת גבעון
  מומחית בכירורגיה כללית
  ניתוחי סרטן השד